Na idealną aranżację wnętrza składają się nie tylko pięknie pomalowane ściany czy niebanalne bibeloty.

Najważniejszym punktem salonu zawsze będzie kanapa lub narożnik. To właśnie sofa nadaje je wnętrzu charakteru i jest jego największą ozdobą.

Nasze meble na wymiar to połączenie nowoczesnego designu, funkcji użytkowych oraz tkanin najwyższej jakości. Staramy się, aby nasze meble były produkowane z materiałów najwyższej jakości.

Sofa, kanapa, narożnik – najczęściej używane meble w domu

Nasze meble na wymiar to coś więcej niż eleganckie narożniki do salonu. Sofa, kanapa, narożnik to te elementy wyposażenia wnętrz, których bardzo często używamy do wypoczynku, spania, a nawet pracy. Dlatego wybrany przez klienta model musi być wyprodukowany z materiałów dobrej jakości, a także być odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu.

Nasze narożniki na wymiar są projektowane z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i projektować sofy i narożniki na zamówienie, które są w stanie pełnić jednocześnie kilka funkcji: rozkładać się, być jednocześnie miejscem wypoczynku zarówno w dzień, jak i w nocy. Dlatego produkowane przez nas narożniki rozkładane pozwalają na łączenie funkcji użytkowych z funkcją spania.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.